צילום: גיל לרנר

אם תמיד רציתם לראות את אשת ראש העירייה, דפנה ברוורמן, משמשת כרב מלצרים בבית קפה – כל שעליכם לעשות זה להגיע בשישי הקרוב (18.11) לאירוע ההתרמה שמארגנת ברוורמן לטובת שתי תושבות העיר שחלו במחלת הסרטן. האירוע, שהוקם בעזרת עשרות מתנדבים מהעיר, יתקיים במועדון ה"וואנס קלאב" בעיר, ובו יאספו תרומות לטיפולים של הנשים – בנות 41 ו-37 – ולבני משפחותיהם.

ברוורמן משמשת כנשיאת ארגוני המתנדבים בעיר ומפעילה את “הבית החברתי”, שמעה על המצב הקשה אליו נקלעו המשפחות של שתי הנשים בעקבות מחלתן והחליטה לארגן את אירוע ההתרמה.

במסגרת האירוע יוסב המועדון לבית קפה, בו יימכרו עוגות ומאפים מתוקים ומלוחים, לצד כלי בית, מתנות, ספרי בישול ואפייה, פיצוחים, חלות לשבת ועוד דברים טובים. כשכלל המוצרים שיימכרו באירוע נתרמו על ידי מתנדבים רבים, אנשים פרטיים ובעלי עסקים.

"כשנודע לנו על המצב הקשה אליו הגיעו המשפחות עקב המחלה הקשה, פנינו לשנים והצענו לקיים את אירוע ההתרמה", סיפרה ברוורמן ל-mynet, "בשל הדחיפות לגיוס הכספים תכננו אירוע בזק במשך שבועיים בלבד".

בין המתנדבים יהיו גם בני משפחתה של נטלי כהן ז”ל, תושבת העיר אשר נפטרה מסרטן באוגוסט 2015, כחודש בלבד לאחר שנערך אירוע התרמה דומה על מנת לסייע לה ברכישת תרופה שאינה כלולה בסל התרופות

"אנחנו מקווים לאסוף עשרות אלפי שקלים שיחולקו בין המשפחות", סיכמה ברוורמן. "אנחנו קוראים לכל מי שיכול להגיע – לעשות זאת, ולא רק ליהנות מבית הקפה, אלא גם לרכוש מוצרים ומאפים לשבת הביתה".