צילום: באדיבות ישיבת כפר גנים

יום המורה צויין השבוע ברחבי הארץ וגם בפתח תקוה ציינו אותו בלא מעט גנים ובתי ספר.

בישיבת ”אמי“ת כפר גנים“ בוגרי הישיבה הקצינים חזרו להצדיע למורים שלהם. הבוגרים דיברו עם התלמידים על הכרת הטוב ועל הערכים והאמון שהם ספגו וקבלו מצוות הישיבה.

יחד עם מועצת התלמידים של החטיבה והתיכון הכינו הבוגרים ארוחת בוקר מפנקת למורים והגישו אותה בהפסקה בחדר המורים.

צוות החינוך וההוראה הישיבה התרגש נוכח גילויי ההערכה של התלמידים ושל הבוגרים שהיגיעו במיוחד ביום זה לישיבה. בוגרי הישיבה שלא יכלו להגיע ביום המורה, הכינו מצגת בה הם, מהשירות הצבאי או הישיבה בה הם לומדים, מביעים את התודות שלהם לצוות הישיבה.

צילום: באדיבות בית ספר בר לב

בבית הספר ”בר לב“ שבשכונת אם המושבות החדשה נפרס שטיח אדום למורים, הם הוכתרו בכתר זהב, ענדו שרשרת זהב והפכו לגיבורות/ גיבורי על, הצטלמו בתמונת מגנט מיוחדת והתארחו בכיתת העתיד שהייתה כולה מקושטת בתפאורה מיוחדת.

ההורים הכינו חידון "קהות" מחיי צוות בית הספר וארגנו ארוחת בוקר כיד המלך. בזמן הפעילות נציגי ההורים לימדו בכיתות והכינו תיבת הפתעות עם כוכבי ברכות למורי בית הספר.

צילום: באדיבות בית ספר אלונים

באולפנת ”ישורון“ קיבל את פני המורים שלט ”תודה“ ענק והם זכו לארוחת בוקר מושקעת מעשה ידי ההורים, שולחנות ערוכים ביצירתיות ומכתבים אישיים למורים שנכתבו על ידי בנות שכבת י“ב.

בבית הספר ”אלונים“ לחינוך מיוחד התפנק הצוות בארוחת צהריים חגיגית שהוכנה ואורגנה על ידי התלמידים וההורים. בנוסף קושט חדר המורים בבלונים והצוות קיבל שוקולד, הפתעות ושי ממנהלת בית הספר.

צילום: באדיבות בית ספר שיפר

ב“שיפר“ החלו ההכנות שבוע מראש. חברי מועצת תלמידים הציבו קופסאות יפות והילדים שלשלו לתוכן ברכות ומכתבי תודה למורים. ביום שני בבוקר המורים נכנסו הישר לשטיח האדום וקיבלו פרחים ולבבות מהתלמידים.

לקראת ההפסקה הגדולה הגיעו הורים מתנדבים עם שפע מאכלים, חדר המורים קושט והורים מתנדבים החליפו את המורים התורנים, כך שכל הצוות נהנה מארוחה מפנקת, מצרור ברכות של התלמידים, ומשי צנוע מההורים.

ב“נתן יהונתן“ נציגי מועצת תלמידים קיבלו בשער את פני המחנכות עם לב וברכה, ועד מורים הכין לכל איש צוות שי צנוע וערך שולחן ססגוני עם משפטי מורים ותלמידים וכיבוד קל.