צילום: ליאור שמחי

בין אם אתם ממנויי הספורטן ובין אם לא, סביר להניח שביקרתם ב"ספורטן" לפחות פעם אחת בחייכם כיאה לפתח תקוואים ותיקים. הבריכה המקורה של הספורטן הפכה לשם דבר בקרב תושבי העיר וכעת היא עברה שיפוץ והקמה מחדש בעלות של למעלה מ-2 מיליון שקלים.

אירוע ההשקה התקיים ביום ראשון (15.10) במעמד מנכ"ל רשת הספורטן קובי מיימון, קרן שלייפשטיין מנהלת הספורטן בפתח תקוה וראש עיריית פתח תקוה מר איציק ברוורמן, שגזרו את הסרט האדום יחדיו. מיד לאחר  מכן התקיימו הופעות במימי הבריכה.

השיפוץ נעשה בבריכת השחיה המקורה שהיא חצי אולימפית, אורכה 25 מטר, והיא משמשת את אלפי מנויי הספורטן לאורך כל השנה ומידי יום שוחים בה מאות מנויים וכן מתקיימים בה חוגי שחייה, טריאתלון והתעמלות במים – לילדים, נוער ומבוגרים.

צילום: ליאור שמחי

כאמור, היקף ההשקעה בשיפוץ הבריכה עומד על כ-2 מיליון ₪ וכולל החלפה מלאה ובנייה מחדש של כל מערכות טיהור וסינון המים, ציפוי הבריכה בחומר חדשני המאפשר שמירה מיטבית על התחזוקה השוטפת של המים והבריכה,  חדרי מלתחות עם ריצוף חדש, ריהוט חדש ועיצוב מיוחד. השיפוץ נמשך כחודש וחצי, במהלכם עמדה  לרשות שחייני המועדון האפשרות לשחות בספורטן הוד השרון או בבריכה הפתוחה הגדולה שתפקדה כבריכת השחייה העיקרית.

בעיצוב הבריכה המחודשת נטלו חלק האדריכל רמי וימר ומעצב הפנים עדו לאור.

ראש העיר פתח תקוה, איציק ברוורמן, ברך את הנהלת הספורטן על ההשקעה במתחם ועל פעילותה הענפה בתחומי הספורט והקהילה בפתח תקוה ואיחל למנויי הספורטן שימשיכו להנות ולשלב ספורט ואיכות חיים בשגרת היום יום והמשפחה.

קובי מימון, מנכ"ל רשת ספורטן: "לפני כחמש שנים בנינו מחדש את הבריכה החיצונית שנותנת מענה מעולה לשחיינים ולבילוי משפחתי, זו לדעתי הבריכה היפה והמיוחדת בארץ. כעת אנו מטפלים בבריכה המקורה במטרה להפוך אותה לבריכה שתעניק חווית ספורט ובילוי מיוחדת בסטדרטים גבוהים".

קרן שלייפשטיין, מנהלת ספורטן פתח תקוה "מתחם הבריכה המקורה עבר שיפוץ נרחב בו הותקנו מערכות סינון חדשות, הבריכה צופתה בציפוי פי.וי.סי וחלל הבריכה קיבל מראה שנותן הרגשה נפלאה לקהל המנויים שלנו".