צילום: שמעון קביליו

נבחרת התעמלות מכשירים של מרכז הקהילתי הדר המושבות המשתייך למרכזים קהילתיים פתח תקווה, בניצוחה של המאמנת כרמית גיאת ממשיכה לקצור את הפירות.

לאחר שזכתה לפני כשבועיים  בתואר אליפות ישראל בגביע האיגוד אתמול התווסף לנבחרת תואר נוסף של אלופת ישראל בהתעמלות מכשירים. מדובר בהישג מרשים המעצים את חשיבותה של העיר בדרך להיות מעצמת ספורט בישראל

שלוש מבנות הנבחרת זכו במקום הראשון בתחרויות השונות והעניקו לנבחרת את תואר אלופת ישראל.

אמיליה בביץ' חברת הנבחרת בדרגה א' לגילאי 13 במסלול האולימפי  זכתה במקום הראשון בתחרויות: מכשיר 'שולחן הקפיצות',  מכשיר הקורה ומכשיר הקרקע.

מאיה אוברמן חברת הנבחרת בדרגה ב' לגילאי 12 זכתה במקום הראשון בתחרויות: מכשיר המקבילים מדורגים, במכשיר הקורה ובמכשיר הקרקע.

אוולין בביץ' בדרגה ג' לגילאי 11-12 במסלול האולימפי זכתה במקום הראשון בביץ' במכשיר שולחן הקפיצות במכשיר מקבילים מדורגים ובמכשיר הקרקע.

שמעון קביליו מנהל מרכז הקהילתי הדר המושבות מסר בתגובה: אנו נרגשים ונפעמים מההישג האדיר של נבחרת הבנות החרוצות אשר הראו במהלך  כל השנה מוטיבציה גבוהה, התמדה ורצון עז להצליח ולנצח".  

כרמית גיאת מאמנת הנבחרת: אני גאה עד מאוד בנבחרת הבנות שלי, על הנחישות ההתמדה והאמביציה שהם מראות לכל אורך. אין ספק כי הזכיות של הנבחרת לאחרונה מעניקות מסר חשוב: שאין דבר העומד בפני הרצון ושזהו "הסודי" המתכון להצלחה אמיתית. אני רוצה להודות למנהל שמעון קביליו על ההשקעה המרובה עבור הנבחרת, לצוות המאמנים המוכשר שלצדי ובראש ובראשונה למתעמלות היקרות שלנו ובני משפחותיהם".