צילום: באדיבות מקפ"ת, יח"צ

מרכזים קהילתיים פתח תקוה יצאו בתחילת השנה בפרויקט מיוחד, חללית ההפתעות בסימן תרומה לקהילה.

במסגרת הפרויקט התנדבו משפחות הצהרונים לאיסוף צעצועים ומשחקים מתושבי השכונה, עבור ילדים המאושפזים במחלקות השונות בבית החולים שניידר.

ילדי צהרון מתנ"ס נפלאות יצרו, בנו, וצבעו דגם של חללית ענקית מחומרים ממוחזרים, כאשר מטרת החללית היא בעצם לשמש כמתקן אחסון מיוחד ומקורי לכל הצעצועים שנאספו עבור הילדים המאושפזים במחלקות השונות בבית החולים.

לאחר שמלאכת הבנייה הסתיימה לה, יצאו השבוע ילדי צהרון מתנ"ס נפלאות לבית החולים שניידר על מנת להעניק את החללית במתנה עבור הילדים במחלקות השונות. מטרת הפרויקט הינה ללמד את ילדי הצהרון הצעירים מהו כוחה של נתינה, ולפי החיוכים שנרשמו על פניהם של ילדי הצהרון לאחר שנפגשו עם ילדי המחלקה אין ספק כי המטרה אכן הושגה.


צפנת יפת מנהלת המרכז הקהילתי נפלאות: "אני יותר מגאה בילדי הצהרון אשר הראו נכונות, מוטיבציה והשקעה בפרויקט הכה חשוב והמיוחד הזה אשר כל כולו נועד להשכיח מעט מילדי המחלקות השונות בבית החולים שניידר את הסבל הכרוך בטיפולים  מידי יום. אני מבקשת להודות לילדי הצהרון של מתנ"ס נפלאות ולכל משפחותיהם, על כך שבזכותם הצלחנו להוציא לפועל את הפרויקט המיוחד הזה.

למנכ"לית לאה כץ ולעיריית פתח תקווה על תמיכתם המרובה במתנ"ס ובצהרון לאורך השנים ותודה מיוחדת 'לטיולי גילי' על תרומת האוטובוס לצורך הסעת החללית וילדי הצהרון לביקור ילדי המחלקות בבית החולים. בהזדמנות זו אני רוצה לשלוח החלמה מהירה ובריאות לילדי בית החולים ולבני משפחותיהם".