תלמידי ישיבת אמי"ת כפר גנים בפתח תקוה, המתנדבים בימי החופשה בקייטנה שמפעיל צוות בית החינוך עבור תלמידי כיתות התקשורת, בעלי צרכים מיוחדים, הפיקו תחרות 'מאסטר שף' חווייתית בסיוע עמותת 'בית לחם יהודה'.

במשך 40 יום מחופשת הקיץ, נהנים תלמידי כיתות התקשורת מקייטנה, כאשר תלמידים רבים מהישיבה מסייעים במגוון פעילויות וסדנאות  - בהתנדבות מלאה.

אחד המתנדבים, הראל מאור תלמיד כתה ז', סחף גם את אביו לפרויקט. השבוע הגיע שי מאור עם בנו והפיק עבור ילדי הקייטנה הפנינג 'מאסטר שף' מרהיב.

מאסטר שף משלהם. צילום: אתי בן דוד

לבקשתו של שי התגייסה עמותת 'בית לחם יהודה' בפתח תקווה למשימה , ותרמה את מוצרי המזון הדרושים ליום שלם של בישול חווייתי. בסיוע תלמידים מתנדבים, חולקו תלמידי הקייטנה לקבוצות כאשר שי מלווה  ומסייע בידם במשימת הבישול אותה קיבלו.

במרץ רב, בהנאה ובשיתוף פעולה הכינו התלמידים מנות פלאפל, פסטה, מלאווח, סלט ירקות, שקשוקה, מנות אחרונות ועוד. היום המיוחד הסתיים בארוחת צהרים חגיגית מעשה ידי התלמידים.

ראש הישיבה הרב ניצן ברגר: "השילוב המיוחד הקיים בישיבה מחנך לקבלת האחר מתוך נתינה הדדית. מרגש לראות את האכפתיות של התלמידים, שסוחפת גם את ההורים, למען חבריהם בכיתות התקשורת, גם בימי החופשה".