שבט 'ברק' הצופים | צילום: דוברות עיריית פתח תקוה

קן חדש לתנועת הנוער העובד והלומד בפתח תקוה יוצא לדרך. קן החורשה יקום בחורשה של גיסין, פינת הרב מלכה, והוא ישמש את בני הנוער משכונות נווה גן ואם המושבות.

המועדון החדש צפוי להיות מוכן בעוד כשלושה חודשים, ובכך יצטרף לקו "שיפר", נווה דקלים, שחניכיו נכנסו בחודש שעבר למשכנם החדש ברח' דוראני שלום. זאת לאחר 3 שנים שהקן, המונה 120 חניכים מהשכונה, פעל בביה"ס שיפר.

בחודש האחרון ניתן מבנה קבע גם לשבט הצופים "ברק" – עין גנים, ברח' קיבוץ גלויות, שקיים פעילות עד אז בתוך רחבת בית הספר 'עין גנים'. אירוע גזירת הסרט של השבט ייערך ביום שלישי 24.9, בשעה 18:00.

קן 'שיפר' של הצופים | צילום: דוברות עיריית פתח תקוה

על כל אלה מתווסף מבנה הקבע של תנועת 'אריאל', שיקום סמוך לבית הספר 'מורשה' בנים בהדר גנים. עוד באותה השכונה, גם סניף 'עזרא' מתוכנן לעבור למבנה קבע במתחם בית הספר עמיטל.

כחלק מתנופת הפיתוח של תנועות הנוער בעיר, יפתח בתיכון 'ברנר', גם הסניף השני בעיר של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו" – תנועה אשר משלבת בין ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. אירוע ההשקה של תנועת הנוער הייחודית, ייערך ב-25.9, בשעה 17:00 ברח' ישראל ישעיהו 12.

ראש העירייה, רמי גרינברג: "אחרי שנים של קיפאון, קידמנו יחד עם אגף חברה, נוער וצעירים הקמת מבנים לנוער העובד והלומד בשכונות נווה גן ואם המושבות. תפקודן של תנועות הנוער באשר הן, חשוב מאין כמוהו לאישיותו של הנער ולמעורבותו החברתית בקהילה. נמשיך לפעול יחד עם הגורמים המקצועיים בעירייה כדי לקדם אפשרויות פנאי איכותיים, חיי קהילה עשירים והטבות שישאירו את הצעירים בעיר. ברכות לקן החורשה על המבנים – עלו והגשימו".