מנהלת חדשה: סמדר שריג נבחרה לנהל את בית ספר מעוף - שש שנתי לתלמידים לקויי למידה, לאחר ארבע שנים בהם שימשה בבית הספר כיועצת של חטיבת הביניים ואחראית על הצוות הטיפולי.

סמדר שריג. צילום: אלבום פרטי

לשריג 25 שנות ניסיון במערכת החינוך, תואר ראשון בחינוך מיוחד וספרות, ושני תארים שניים: האחד במינהל חינוך מאוניברסיטת בר אילן והשני, תואר בהצטיינות בייעוץ חינוכי. היא מחליפה בתפקידה את שרון משיח, שקודמה לתפקיד בפיקוח.

לקראת כניבתה לתפקיד, אומרת שריג: "אני מאמינה שבית ספר מעוף הוא בית הרואה בכל תלמיד את ייחודו ומאפשר לו התפתחות וצמיחה אישית, לימודית וחברתית. בית ספר המוביל את תלמידיו ללמידה מיטבית ועצמאית על ידי פיתוח סקרנות, מתן מענה לימודי על ידי התאמת תכניות הלימודים, מתן יחס אישי, תמיכה ומענה חברתי ורגשי, כל אלה תוך חיזוק השייכות לבית הספר ולקהילה. בימים אלה אני בהכנות לפתיחת שנת הלימודים תוך התרגשות וצפייה לפגוש מחדש את התלמידים, המורים וההורים".

ראש העיר רמי גרינברג אחל לשריג הצלחה ואמר כי  "החינוך המיוחד בפתח תקוה הוא מהטובים בארץ ואין לי ספק שסמדר היא האשה המתאימה להמשיך ולהצעיד את בית הספר להשגים והצלחות. אנו מאחלים לסמדר הצלחה רבה בתפקידה החדש והמאתגר ונסייע לה ככל הנדרש".

מ"מ רה"ע וראש מינהל החינוך רון כץ: "סמדר שריג נבחרה לניהול בית ספר מעוף והיא חלק ממערך הניהול הצומח במערכת החינוך העירוני, המטפח ומקדם אנשי צוות מקצועיים מתוך המערכת. אני מאחל לסמדר הצלחה רבה בתפקידה המאתגר ואני משוכנע כי היא תפעל בשיתוף עם הצוות, המורים, התלמידים והקהילה כולה".