לאחר מכרז שכלל כמה מועמדים, נבחר מנהל אגף ספורט חדש לעיריית פתח תקוה. חנן דנציגר, אשר נבחר לתפקיד, מילא שלל תפקידים בתחום הספורט השלטון המקומי וכן מחזיק בכמה תפקידים ציבוריים התנדבותיים.

 חנן דנציגר. צילום: ארמונד אזולאי

דנציגר יסיים בקרוב את התואר השני במדיניות ציבורית ובוגר קורס מנהלי מחלקות ספורט. בתפקידו הקודם ניהל את אגף הספורט העירוני במודיעין-מכבים-רעות במשך 15 שנה. לפני כן כיהן כמנהל מחלקת הספורט בערד, מנהל עמותת הספורט העירונית, מנכ"ל עמותה עירונית לספורט בערד ומנכ"ל עמותה עירונית לכדורגל בערד. כמו כן, כיהן כיו"ר איגוד שופטי הכדוריד ויו"ר עמותת מנהלי מחלקות הספורט.

בתחילת דרכו בניהול מחלקות הספורט, הקים דנציגר שתי עמותות סמי עירוניות בערד, העמותות תפעלו את הספורט העממי והספורט ההישגי. במודיעין הקים את מחלקת הספורט העירונית והקים את העמותה העירונית לספורט.

כאמור, דנציגר משמש במספר תפקידים ציבורים וביניהם יו"ר עמותת מנהלי מחלקות הספורט ברשויות, יו"ר מנהלת ההשגית של התאחדות "איילת" והאחראי על ההכנות של הספורטאים הלא אולימפיים למשחקי העולם.

דנציגר הינו דריקטור בהתאחדות הספורט לבתי הספר וחבר ועדת הכספים, לאחרונה משמש כנציג הרשויות בועד האולמפי.

רמי גרינברג ראש העירייה ברך את דנציגר ואמר: "חנן נכנס כעת לתפקיד בעל משמעות חשובה, שכן פתח תקוה יכולה וצריכה להצטיין גם בספורט והעירייה מאמינה כי עם המשאבים והניהול הנכון, ניתן להגיע להישגים חסרי תקדים. מאחל לחנן הצלחה רבה בתפקיד".