המאבק סביב שחרורה למעצר בית של הגננת המתעללת, כרמל מעודה, נמשך: לאחר שהוחזרה לכלא בתחילת השבוע מאחר וחלק מהמפקחים לא הגיעו לחתום על שחרורה בבית המשפט, תיערך הערב (יום ד') הפגנה מול ביתה של דודתה בשערי תקווה, שלפי מידע שהגיע להורי ילדי הגן, מעודה תשוחרר אליו מחר למעצר בית.

אל ההפגנה שתיערך בשעה 19:30, צפויים להגיע תומכים ופעילים רבים, כשבשלב זה, בוחרים ההורים מראש העין שלא להגיע והם ימתינו עד להחלטה הסופית על שחרורה של מעודה שתינתן על ידי בית המשפט המחוזי מחר בצהריים.

כרמל מעודה. צילום: יריב כץ

לקראת ההפגנה ובעקבות דברי ביקורת שהושמעה לאחרונה על התנהלות הורי הגן, פרסם היום יוסי חברה, אב לילדה בגן, פוסט ברשת החברתית בו הסביר את צעדיהם: "בזמן האחרון, נעשה על ההורים, ובפרט עלינו שמובילים את המאבק עליהום גדול. מה לא נאמר עלינו? אלימים, מסיתים, מחפשי דם. פתאום כרמל מעודה הפכה לקורבן בכל הסיפור הזה, היא בעצם זאת שמתעללים בה, לא עשרות הילדים הקטנים שלנו שאין להם יום ולילה מהסיוטים שהמפלצת הזאת גרמה להם".

"בואו נזכיר לכם קצת, האבסות והאכלות בקיא, מכות רצח כלפי תינוקות, השלטת טרור על המוח הקטן שלהם, ילדים עושים את הצרכים שלהם על עצמם כשהם עומדים שעות מול הקיר, הרעבות, ועוד דברים קשים שאתם מוזמנים להמשיך לקרוא מתוך כתב האישום.

"נכון, מדינת ישראל היא מדינת 'חוק'. בית המשפט המחוזי החליט להאריך את מעצרה עד תום הליכים, ובית המשפט העליון הפך את ההחלטה והחליט לשחררה למעצר בית. עם כל הכבוד למערכת המשפט, אנחנו חיים במדינה דמוקרטית, ובמדינה דמוקרטית זכות האזרח להפגין בצורה חוקית ללא הסתה ואלימות (מה שאנחנו מדגישים שוב ושוב).

"אני כאן לא בשביל לתת לכם הסברים, כי השורה התחתונה אני נלחם למען הילדה שלי שסבלה, אני נלחם למען הילדים שסבלו בידי המפלצת הזאת. לאף אחד אין זכות להעביר ביקורת על הפעולות (החוקיות) שאנחנו מבצעים. מדובר בילדים שלנו, ואני מבחינתי אסיים להילחם נגדה רק אחרי שהיא תשלם את מלוא המחיר.

"שוב אני אדגיש, כל מי שיחתום עליה, ייקח אותה תחת חסותו, ידע, שאנחנו נגיע לכל מקום למחות, להפגין, לא לתת שקט ! מי אתם שתשפטו אותנו? אין לכם את הזכות.... תמיד תזכרו, אנחנו הקורבנות, לא חבורת המתעללות".