הפגישה. צילום: לשכת ראש העיר

אומרת תודה: בתום מאבק ארוך נגד גן ילדי הפליטים שפעל מעל ביתה, נפגשה הבוקר דינה פוקס יחד עם עורך דינה אלון וולקוביצקי עם ראש העירייה, רמי גרינברג, במטרה להודות לו על הליווי, התמיכה והסיוע שהעניק לה ולבעלה ואף הביאה עוגה טעימה לכבודו.

כפי שפרסמנו בעבר, בני הזוג פוקס מתגוררים במרכז העיר וסבלו תקופה ארוכה מגן ילדי פליטים שפעל לדבריהם ללא היתר בדירת מגורים שנמצאת מעל לדירתם.

המדובר היה ברעש בלתי פוסק שפגע קשות באיכות חייהם. לטענת בני הזוג, המצב הפך במשך הזמן לאלימות כלפיהם והם נאלצו להימלט מביתם בשלב מסויים, בליווי של פרקליטם שהגיע כדי לסייע להם להימלט לדירת מסתור.  

ראש העירייה גרינברג, שליווה את בני הזוג פוקס בבית המשפט במהלך המאבק, עידכן הבוקר (חמישי) את פוקס על פעולות האכיפה של אגף הפיקוח מול בעל הדירה שבה פעל הגן. לדבריו, כעת מתנהל מולו הליך משפטי.

בנוסף, הבטיח כי ימשיך לפעול בדבקות למען תושבי העיר הוותיקים במרכז העיר, שסובלים קשות מבעיית הפליטים ועדכן כי החל בפעולות אכיפה נמרצות גם כנגד אלה אשר פותחים עסקים באופן בלתי חוקי.

עו״ד אלון וולקוביצקי שליווה את הזוג סיפר על המפגש: "זה היה פשוט כיף גדול לראות במו עיני את היחס הלבבי והחם אותו קיבלה מרשתי מראש העיר הנכנס גרינברג.

"גרינברג התייחס אל מרשתי שהינה תושבת ותיקה כאילו היתה עוד אחד מצבר השרים ושועי הארץ המבקרים בלשכתו. הסביר לה בסבלנות רבה, באמפטיה, וברגישות אין קץ את פעילות האכיפה שהנהיג כנגד המסתננים ותכניותיו בנושא שיקום מרכז העיר.

"תוך כדי הפגישה סיפרה מרשתי לראש העירייה אודות גן נוסף שהיא יודעת שפועל מדירת מגורים והוא הרים מייד טלפון למנהל אגף הפיקוח שישלח פקחים לאכיפה מיידית למקום.

"ראש העירייה האזין בקשב רב לדבריה והתרגש מזה שמצאה לנכון להטריח עצמה ולבוא ללשכתו כדי להודות לו מקרב לב על עזרתו ואף העניק לתושבת הוותיקה שי צנוע עם הקדשה ממנו״.