* שם: אלדן קוזי.

* גיל: 23.

* מצב משפחתי: "רווק".

* מקצוע: "אני מנהל סניף באטליז קוזי".

אלדן קוזי. צילום: ריאן

* מדוע בחרת במקצוע הזה? "אני דור שלישי בעסק המשפחתי. סבא שלי, ג'ורג' קוזי ז"ל, הקים את הסניף הראשון והידוע בשוק פתח־תקוה לפני 60 שנים, לאחר שהפך דוכן לממכר עופות ובשר לקצבייה משוכללת. העסק הוא חלק בלתי נפרד מהמשפחה. לאחר שהשתחררתי מהצבא התחלתי לעבוד באטליז ומהר מאוד הבנתי שהמקום הטבעי שלי הוא כאן. אני מרגיש גאה להיות חלק ממקום מקצועי, איכותי ומשפחתי שנותן שירות. בכל בוקר כשאני מגיע לעסק אני נדהם לראות כמה אהבה והודיה מחזירים הלקוחות הוותיקים והחדשים. אני מאושר מזה".

* מה הפינה אהובה עליך בעיר? "האטליז בשוק פתח־תקוה. בכל בוקר אני מתחיל את יומי בבית הקפה 'סימפטיה' ליד הסניף של האטליז המשפחתי. כמו אבי, גם אני מתחיל בקפה וטוסט כדי לצבור אנרגיות מחודשות ליום העבודה ולשירות אופטימלי של הלקוחות. לאחר מכן אני שב לסניף בחיוך ופוגש מגוון רחב של תושבים. אני גם אוהב כששואלים אותי אם אני הבן של אלי קוזי ונהנה כשאנשים שהכירו את סבי מספרים לי סיפורים עליו. זה מחמם לי את הלב".

* מה החוויה המשמעותית ביותר שחווית בעיר? "לא אשכח את הפעם הראשונה שאבא שלי לקח אותי למשחק כדורגל של הקבוצה האהובה עליי, הפועל פתח־תקוה. ראיתי כמה הקהל של הקבוצה חם ומרגש ויודע להביע את הערכתו בכל גול של הקבוצה, ומה שהיה הכי חשוב מבחינתי באותה חוויה הייתה האווירה האוהבת והאוהדת של הקבוצה. לא אשכח את הגול שכבשנו נגד הפועל תל אביב באצטדיון האורווה הוותיק. נדבקתי ב'מחלה' הכחולה מאז המשחק הזה והבנתי שפתח־תקווה ותושביה הם בית".

* מה היית משנה בעיר? "מגיע לתושבי פתח־תקוה, אחת הערים הגדולות בארץ, שהשוק יהפוך למקום בילוי תוסס כמו בערים גדולות אחרות בארץ ובעולם. אני רואה בחזוני שוק שיש בו מסעדות, ברים ומוזיקה. הדבר ימשוך את הקהל הצעיר ויהפוך את השוק לשוקק ומדהים עוד יותר".

* מה חסר לך בעיר? "אני חושב שצריך לפתח עוד מרכזי בילוי ומועדונים לצעירים. באופן הזה צעירי פתח־תקוה יוכלו להמשיך לחיות ולנשום את העיר".

* מה מרגיז אותך במיוחד בעיר? "הפקקים, הצפיפות בכבישים והמחסור בחניות במרכז העיר".

* מה לדעתך מיוחד בעיר? "המגוון החברתי של האנשים שגרים בה".

* איך היית מתאר את העיר במשפט? "עיר שהיא בית שמתפתח ללא הפסקה".