שרה חרמון. צילום: שי בן אפרים

המועמד לראשות עיריית פתח תקוה, אורי דרשן הכהן, חושף את רשימתו למועצת העיר "אחד משלנו".

הרשימה מורכבת כמעט כולה מנשים דומיננטיות ואנו מפרסמים אותה לראשונה.

במקום השני עו"ד שרה חרמון, תושבת שכונת עין גנים. חרמון היא פעילה חברתית בשכונת עין גנים, שימשה כחברת ועד השכונה והקימה משרד הפקות. במסגרת פעילותה הוולונטרית כחברת ועד שכונת עין גנים ארגנה ערב התרמה למושתל כבד ובנוסף מתנדבת בתוכנית "שכר מצווה" מטעם לשכת עורכי הדין.

ד"ר ליאת אדרי. צילום: מטה אורי דרשן הכהן

במקום השלישי ד"ר ליאת אדרי, מרצה ומדענית בעלת תואר שלישי בנוירוביוכמיה. אדרי תושבת שכונת אם המושבות, מתנדבת בפעילות וולונטרית בטיפול בחולי סרטן. היא משמשת כיועצת המדעית של התוכנית להכשרת חוקרים של קופת חולים כללית.

מריאנה אוליצקי. צילום: מטה אורי דרשן הכהן

במקום הרביעי נמצאת מריאנה אוליצקי, יועצת תקשורת ועיתונאית, דוברת אירגון פטרואה. אוליצקי פעילה חברתית ומתנדבת מזה 9 שנים בארגון "פטרואה" הפועל לשמירת זכויות בעלי החיים באשר הם.

שרונה קרן. צילום: תמר ויינברג

במקום החמישי שרונה קרן, תושבת שכונת קריית מטלון. קרן היא חוקרת בתחום הפסיכולוגיה החברתית ומתנדבת בעמותת she-codes אשר משלבת נשים בתעשיית ההייטק.

נטלי פרוס. צילום: באדיבות מטה אורי דרשן הכהן

במקום השישי נטלי פרוס, תושבת מרכז העיר פתח תקוה. פרוס מארגנת אירועים חברתיים, שימשה בעבר בהנהגת הורים במסגרת בית ספרי ומשמשת מזה שנים כחברת וועד בתי הספר.

אורי דרשן הכהן. צילום: ריאן

אורי דרשן הכהן אמר: "הרשימה מייצגת בצורה הטובה ביותר את המגוון הקיים בעיר. יש לנו נציגות משכונות שונות וממגזרים שונים. הרשימה כמעט כולה על טהרת הנשים משום שאני מאמין שבמועצה חייב להיות ייצוג שווה לנשים, הן ואני נביא את קולן למועצת העיר שבה כאמור ייצוג הנשים מזערי ביותר.

"הרשימה שלי מורכבת מנשים חזקות ומובילות התורמות לקהילה בנושאים שונים בחיי היומיום והן בעלות ניסיון בתחומי עניין שונים ומגוונים. מדובר בנשים פורצות דרך, מובילות שינוי וחדשנות. הנשים ברשימה של ׳אחד משלנו׳, כולן מנהיגות אשר נמצאות בשלב זה של חייהן בעמדות של מטוות ומשפיעות בתרומתן בעיר ובאנושות בכלל.  

"קבוצת נשים זו כוללת נשים בעלות השכלה, ידע וכישורים בקשת הרחבה של החיים, בעלות יכולת השפעה להוביל ולשנות,  עם תחושת זכות ומחוייבות לעשייה מקומית ומתוך אחריות אישית לשנות את פני החברה והחיים באופן ממשי בחיינו בעיר פתח תקוה. הן מהוות מודל לעשייה וולונטרית לצד עבודה ועיסוק בחייהן הפרטיים.

"אני עם חברותיי לרשימה, נשנה את פני העיר,  נשקם ונתקן הפגמים והליקויים ונוביל את פ"ת למקומה הטבעי כעיר איכותית, שכיף וגאווה לחיות בה עם איכות חיים מהטובים בישראל".