צילום: מטה יש עתיד פ"ת, באדיבות רון כץ

סרחיו חביאר גולצמן מצטרף לעו"ד רון כץ ולרשימת יש עתיד בפתח תקוה. המטרה: "להוביל, לקדם את החינוך, הקהילה, הסביבה ולטפח את השכונות בעיר".

סרחיו שנולד בארגנטינה מתגורר בעיר 30 שנה מביא עמו רקורד ציבורי עשיר ומגוון.

סרחיו שימש 20 שנה יו"ר הנהגות הורים בבתי ספר ברחבי העיר, ביניהם, יסודות, בן צבי, פיינשטיין, תיכון עמל א' ותיכון עמל ב' וחבר בוועד ההורים העירוני, פעיל ציבור בנושאים חברתיים קהילתיים בשכונת אחדות, בין היתר, מכהן כחבר הנהלת המתנ"ס, יו"ר ועדת התרבות במתנ"ס ועוד.

סרחיו הודיע על הצטרפותו לעו"ד רון כץ, חבר מועצת העיר, סגן ראש מינהל החינוך וראש מטה יש עתיד בפתח תקווה.

רון כץ: "אני שמח שסרחיו הצטרף אלינו לרשימת יש עתיד בפ"ת. הוא נדבך חשוב להשגת המטרה להפוך ולהיות הרשימה החזקה ביותר במועצת העיר הבאה. סרחיו הוא אדם בעל רקורד ציבורי והישגים מרשימים למען תושבי העיר. לאורך השנים פעל תמיד לקדם ולהוביל את נושאי החינוך, התרבות והקהילה בכלל פעילותיו הציבוריות. כמי שמאמין בצורך להשקיע בחינוך ולשים את החינוך בראש סדר העדיפויות אני גאה על הצטרפותו של סרחיו".

סרחיו חביאר גולצמן: "אני שמח להצטרף לחברי רון כץ שפועל ב-5 השנים האחרונות בהתנדבות במועצת העיר למען תושבי העיר. אני חושב שהמקום הנכון להשפיע ולקדם את החינוך, לדאוג לצרכים הקהילתיים של תושבי העיר ולטפח את השכונות, בדגש על שכונות הדרום, הינו בחבירה בין כל הכוחות האיכותיים בעיר ולכן בחרתי להצטרף לעשייה. אני קורא לכל חבריי ומכריי להצטרף אלינו".