רמי גרינברג ורפי דהן. צילום: מטה רמי גרינברג

רפי דהן, מנהל מחוז מרכז-מינהל חברה ונוער לשעבר במשרד החינוך, סיכם עם רמי גרינברג על הצטרפות לנבחרת ולהוות גורם בכיר בהובלת החינוך בעיר.

ההצטרפות, מבחינתו של דהן, היא מהלך של סגירת מעגל בשליחותו החינוכית בעיר - כשמאחוריו פרק בחינוך הנוער שזכה להגדרה: ״תור הזהב״ של החינוך הבלתי פורמאלי בעיר.

בנוסף, גם משום שרמי גרינברג היה חלק משמעותי בקמפיין של דהן כשהתמודד כראש הליכוד לראשות העיר בשנת 2003 והיה מהמנהיגים הצעירים הבולטים בעשייה הציבורית בעיר.

דהן, הינו בעל תואר ראשון ושני בחינוך ובהיסטוריה של עם ישראל זכה בשני פרסים בחינוך, השיק לאחרונה ספר שלישי ״שער הזהב״ עליו הוא מספר ומשתף את הציבור בהרצאותיו ברחבי הארץ. סיפור שזכה לעלות כמחזמר מקצועי ופופולארי ברחבי הארץ-בהשתתפותם של אלי יצפאן ושולי ראנד, בתאטרון בימות.

גרינברג מסר: ״רפי מהווה עבורי דוגמא של איש ציבור וחינוך שמחויב לפני הכול לציבור בעיר, זאת הוכיח במשך 10 שנות פעילותו כחבר מועצת העיר פתח תקוה. בפרק זה זכה רפי לתואר 'חבר מועצה מצטיין' וזה אכן כוח רציני ואיכותי לנבחרת שלי״.

דהן סיכם: ״אני קשור ומחובר לעיר ולתושביה במשך כל השנים בה מלאתי את תפקידיי החינוכיים ציבוריים- באהבה ובאמונה, שמח על ההצטרפות לרמי, זהו עבורי אתגר גדול ושעת רצון גדולה להמשך עשייה אמיתית״.