צילום: יח"צ

כמאתיים אנשים הגיעו אתמול בערב (ב') להשקת מטה הבחירות של המועמד לראשות העיר עו"ד אורי דרשן הכהן.

במהלך האירוע הוא חשף בפניהם הסלוגן שנבחר "אחד משלנו" ואת מצע הבחירות וחזונו לעיר. עו"ד  אורי דרשן הכהן הודה למשתתפים על הגעתם ואמר שכעת זה הרגע להתחיל לעבוד בשטח ולרתום את התושבים כי "רק כך נעשה את העיר נקיה יותר בטוחה יותר איכותית וטובה יותר לכולם".

דרשן הסביר לתושבים מדוע החליט לקפוץ למים למרות שאיננו פוליטיקאי: "אין זה סוד כי מעולם לא הייתי פוליטיקאי, אך אני חי כאן מינקותי ומחנך כאן את ילדי. הורי הגיעו לכאן לפני כ-65 שנה ואני חי את הבעיות, את חוסר הניקיון, את התשתיות הרעועות, את הוונדליזם, העובדים הזרים, השוהים הבלתי חוקיים והפקקים,  בדיוק כמוכם ואני רוצה את כל אלה לשנות".

צילום: יח"צ

באשר לשאלה שנשאלה באוויר לגבי שאר המועמדים שהם כבר עם ניסיון, עקץ דרשן ואמר:

"אז מה הם עשו ב- 5 שנים האחרונות בעירייה? אני מאמין שאם ניסית קדנציה ולא הצלחת גם כחבר מועצה, לא תצליח גם בהמשך ולכן אני רוצה לנסות ולשפר את פני העיר".

דרשן הכהן חשף את מצע הבחירות ותכנון עבודתו כראש עיר ואמר: "אינני מבטיח דבר אך מבטיח לכם כי אעשה הכל על מנת שלא נחיה כמו במדינת עולם שלישי. ניקיון, ביטחון אישי, שירות לתושב, חינוך וספורט, נגישות וקידום מתחם לנכי צהל ולנכים הם נר לרגלי, דאגה לבני הנוער והגמלאים בוודאי. אלה הדברים שאעסוק בהם בחמש שנים הקרובות".

עוד הוסיף דרשן: "אני אסייר בעיר עם צוותי העבודה שלי, אשב עם ועדי השכונות ואקשיב לבעיותיהם ואעשה מעקב יחד איתם על הדברים שנעשו ויעשו. תכנון וניהול נכון יכולים להביא להרבה מעוד פתרונות ובמהירות".