צילום: באדיבות מטה הבחירות של ברוורמן

חבר מועצת העיר רועי פן חובר לברוורמן למקום השלישי ברשימה של ראש העיר יוצב הפעיל החברתי וחבר הנהלת העיר רועי פן. "הוא איש רציני' ישיר וישר עם יכולות עבודה וביצוע. איש שיש לו את כל התכונות הנדרשות". כך אמר ראש העיר בהתייחס למצטרף החדש.

פן, יליד פתח תקוה וכיום מתגורר בשכונת נווה גן, נשוי פלוס 2 ילדים. בנוסף להיותו חבר הנהלת העיר, הוא מכהן כראש אגף מערכות מידע ומחשוב בעירייה.

פן, בוגר הטכניון ובעל תואר שני בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב, חוזר על ידי רשימות נוספות של מועמדים שונים, אך בחר ללכת עם ראש העיר המכהן ברוורמן. "אנחנו רואים עין בעין את האתגרים, המהפכה השקטה בעיצומה ואת העשייה הזו חייבים להמשיך", אמר פן.

ראש העיר הוסיף: "כדי לבצע, צריך סיעה גדולה וחזקה, אני צריך אנשים שהציבור מאמין בהם. אני מחפש אנשים חרוצים עם יכולות שיבואו לעבוד. ברשימה יהיה ייצוג נכבד של נשים ומתוכן פנים חדשות".

עוד אמר ברוורמן: "פ"ת הפכה להיות עיר אטרקטיבית עם מערכת החינוך המובילה בארץ. פ"ת היא מבין הערים המבוקשות לבניה בארץ. זו הסיבה שכאשר קופה העיר תתמלא, נוכל להוריד את הארנונה. אני מתכוון לפנות לשרי האוצר והפנים בעניין".