אורנה דוידאי ואיציק ברוורמן. צילום ארכיון: לשכת דובר עיריית פתח תקוה

דוידאי וברוורמן - הסוף? במוצאי שבת נערך בביתה של סגנית ראש העירייה אורנה דוידאי מפגש עם פעילים ותומכים שלה מסיעת אכפ"ת. במוקד הפגישה: האפשרויות העומדות על הפרק, על רקע העובדה כי ראש העירייה איציק ברוורמן עדיין לא שריין לדוידאי את המקום השני ברשימה.

דוידאי קיימה, לטענת גורמים בעירייה, דיון חירום לאחר שהתברר לה כי ברוורמן שוקד למנות את מקורבו אדי קואז למספר 2 ברשימה. "היא הלכה לברוורמן כדי שיתחייב לה שהיא מספר 2 שלו. הוא לא היה מוכן להתחייב לזה. הוא הציע לה את מקום מספר 3 ושאדי קואז יהיה מספר 2 שלו. היא לא קיבלה את זה יפה, בלשון המעטה".

מה היא מספרת?

"היא אומרת שהיא הייתה נאמנה לו כל הדרך והיא לא יודעת איפה היא עומדת עכשיו. זה באמת לא בסדר כי היא היתה איתו כל הזמן", מספר הגורם.

דוידאי היא מחזיקת תיק איכות הסביבה בעירייה ופעילה מאוד בכל הנוגע לזיהום האוויר בעיר. היא הלכה יד ביד עם ברוורמן לאורך הקדנציה ונראתה לצידו בתמונות רבות. היא נחשבת ליד ימינו ולסגנית ראש עירייה טובה ונאמנה: "היא מאוד בלחץ עכשיו מכל מה שקורה ויכול לקרות. היא ציפתה שברוורמן יתן לה הבטחה ויעמוד במילה שלו. לקואז יש הרבה כוח בעיר והרבה פעילים".

בסביבתה של דוידאי, שהיא חברת ליכוד, אומרים כי אם ברוורמן לא ישריין עבורה את המקום השני ברשימתו היא מאיימת לעזוב את סיעתו ולעבור למסגרת פוליטית אחרת.

מאורנה דוידאי נמסר בתגובה: "אין קרע בכלל. מדובר במניפולציה. אני נאמנה לאיציק ומאוד מעריכה אותו ומוקירה לו תודה על הגינותו. הזמנתי חברים והתייעצתי איתם. זה הכול ועוד לא קרה כלום. אני שוקלת את צעדיי. לגיטימי ששני הצדדים בוחנים אופציות".

מלשכת ראש העירייה טרם התקבלה תגובה.